Entries by Marcin Iwanowicz

Dzień trzeci i czwarty.

Kolejne dwa dni atrakcji za nami. W niedziele pogoda sprzyjała dalszej zabawie na wodzie, a po obiedzie podchody i konkurs rzutów karnych.W poniedziałek żagle, rowery wodne, niemiecki, a po południu basen. Dzień zakończyliśmy ogniskiem i występami małych artystów :).

Dwa ostatnie dni.

Podczas dwóch ostatnich dni pogoda stworzyła idealne warunki do kąpieli wodnych i słonecznych. Pojechaliśmy na plażę do Charzykowy, surfowaliśmy, pływaliśmy na żaglówkach i kajakach, a wieczorami graliśmy w gry zespołowe. Bawiliśmy się i rywalizowaliśmy w konkurencjach sportowych.

Dzień czwarty i piąty

Kolejne dwa dni atrakcji za nami. W poniedziałek windsurfing, rowery wodne, niemiecki, a po południu basen. Dzień zakończyliśmy ogniskiem i występami małych artystów :). We wtorek pogoda sprzyjała dalszej zabawie na wodzie, a po obiedzie podchody i konkurs rzutów karnych.

Trzeci dzień obozu

Dzisiaj rozpoczęliśmy przygodę z żaglówkami i kajakami, podnosimy nasze umiejętności pływackie oraz uczymy się niemieckiego. Wieczorem zawody lekkoatletyczne i pierwsze zdobyte medale. Przed snem umyci i w piżamach robiliśmy bransoletki.