Obóz sportowy Funka - ostatni dzień

Zmęczeni, ale szczęśliwi wracamy do domu :) Zapraszamy z rok!!!

Obóz sportowy Funka - dzień dziewiąty

Ostatniego dnia zajęć sportowych pogoda stworzyła idealne warunki do windsurfingu i żagli. Po południu basen, wyścigi rzędów oraz pożegnalne ognisko :-)

Obóz sportowy Funka - dzień ósmy

Nasi dzielni obozowicze dzień zaczęli od zajęć na jeziorze, gry w tenisa ziemnego i robienia pysznych muffinek :) Po południu zmagania w zawodach pływackich, a wieczorem konkurencja biegowa!

Obóz sportowy Funka - dzień siódmy

Kolejny dzień pełen wrażeń dobiegł końca... rano zabawa na deskach i kajakach, a także robienie bransoletek sznurkowych co sprawiło dzieciom wielką frajdé ! Po południu wycieczka rowerowa na lody do sąsiedniego portu w Charzykowy…

Obóz sportowy Funka - dzień szósty

Od rana żagle, windsurfing, kajaki.... potem basen i wielkie emocje podczas konkursu rzutów do kosza po którym najlepsi otrzymali medale i nagrody :)

Obóz sportowy Funka - dzień piąty

Pomimo kapryśnej pogody dzieci zgłębiały teorie żeglarstwa, a także brały udział w zajęciach z ceramiki. Po południu oczywiście zajęcia na basenie i turniej piłkarzyków :)

Obóz sportowy Funka - dzień czwarty

Obóz się rozkręca, dzieciaki oprócz pływania na jeziorze i w basenie, robią tortille i pieką kiełbaski na ognisku :-). Pogoda w kratkę na zmianę świeci słońce i pada deszcz.  

Obóz sportowy Funka - dzień trzeci

Dzisiejszego dnia zamieniliśmy rowery wodne na kajaki.... zabawa była przednia :) do tego żagle, windsurfing, basen, a na koniec dnia wieczór filmów animowanych :) P.S Pogoda dopisuje!

Obóz sportowy Funka 2017 - dzień drugi

Od rana zaczeliśmy swoją przygodę na jeziorze. Lekki wiatr sprzyjał naszym młodym żeglarzom i windsurferom :)  

Obóz Funka - Dzień pierwszy

Wesoły autobus dojechał na miejsce :) Ładownie baterii na obiedzie, a na koniec dnia rozpływanie i relaks na basenie. Obóz Funka 2017 uważamy za otwarty!