GRAND PRIX WMOZP III RUNDA – 3 MEDALE

Najbardziej prestiżowe i zarazem najtrudniejsze zawody ligi mazowieckiej odbyły się w dniach 20-21.10.2016 na pływalni G-8 Bielany. Do zawodów przystąpiły 22 kluby z Warszawy i Mazowsza wystawiając prawie 400 zawodników.

Ponad 20 zawodników Szesnastki rywalizowało przez dwa dni ścigając się na dystansach 50,100 i 200m wszystkimi stylami i 100m sposobem zmiennym. Najlepiej zaprezentowała się Zofia Janaszek-Seydlitz zdobywając aż 3 medale!

Niewiele do podium zabrakło sztafecie chłopców z 4s 4×50 zmiennym, która to uplasowała się na 5 miejscu.
Po 3 rundach w klasyfikacji generalnej dziewcząt 10 letnich prowadzi ZOSIA JANASZEK-SEYDLITZ z 5s. Już za miesiąc finał i podsumowanie całorocznych zmagań. Trzymamy kciuki za jeszcze lepsze wyniki i nowe rekordy życiowe.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz